OSZCZĘDNOŚĆ

Mając czatbota już nie musisz rozbudowywać swojego działu obsługi klienta, a nawet możesz go nieznacznie zredukować.

DOSTĘPNOŚĆ 24H

Po wdrożeniu czatbota już nie musisz angażować wszystkich pracowników w trzyzmianowy tryb pracy, a w niektórych przypadkach możesz nawet z tego zrezygnować.

WGLĄD W POTRZEBY KLIENTA

Czatbot monitoruje wszystkie wprowadzone pytania, dzięki temu możesz sprawdzać jakie potrzeby i pytania mają klienci - nawet te, które nie spotkały się z odpowiedzią.

POZYSKIWANIE LEADÓW

Czatbot umożliwia pozyskiwanie danych na temat użytkowników, którzy składają do niego zapytania. Dzięki dodatkowym opcjom można kategoryzować leady i przekazywać je do działu sprzedaży.

WIĘKSZA PRZEPUSTOWOŚĆ

Każdy pracownik ma swoje ograniczenia. Z własnego doświadczenia wiem, że każdy operator może obsłużyć jednocześnie maksymalnie kilku klientów. Czatbot natomiast nie ma żadnych ograniczeń, może obsługiwać nieskończoną ilość użytkowników jednocześnie używających dowolnych języków.

SZYBKOŚĆ OBSŁUGI

Czatbot udziela odpowiedzi natychmiast, klient nie musi czekać w kolejce na kontakt z operatorem.

CZATBOT UCZY SIĘ RAZ

Rozbudowywanie bazy wiedzy czatbota jest niekończącym się procesem, jednak czas poświęcony na wprowadzenie nowej wiedzy jest poświęcany tylko raz. Czysto teoretycznie ze szkoleniem pracownika jest podobnie, przy założeniu, że niczego nie zapomni i jest profesjonalistą w swoim fachu. W przypadku gdy któraś osoba z działu obsługi klienta się zwolni albo zajdzie potrzeba zatrudnienia nowego pracownika, proces szkolenia zaczyna się od nowa. Nierzadko jest to proces trwający wiele tygodni bądź miesięcy, który pochłania sporo zasobów firmy.

NAMIASTKA RELACJI

Czatbot daje namiastkę relacji z drugim człowiekiem tworząc relację między klientem, a marką. Strona sama w sobie dostarcza tylko informacji, ale nie tworzy relacji, czatbot to zmienia wchodząc pozwalając użytkownikowi na interakcję.

EFEKTYWNOŚĆ

Pracownicy działu obsługi klienta zostają odciążeni od najbardziej powtarzalnych pytań i mogą się skupić na bardziej złożonych problemach wymagających ingerencji człowieka.

INTEGRACJA

Czatbot można połączyć z funkcjonalnością wewnętrznego systemu i używać go w pośrednictwie sprzedaży produktów i usług.

Zaufali nam

Czatboty są przyszłością
Wybierz pakiet
I twórzmy przyszłość razem już teraz